Epson C13T945140 | Ink Cartridge XL | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 5000 lk |
| Maht | 64.6 ml |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1469 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 63 g |
| PET | 1 g |
| Plastic (No PET) | 11 g |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product name | C13T945140 |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge XL |
| Ühilduvad tooted | WF-C5xxx |
| Volume (m3) | 0.001176 m |
| WEEE tax | No |





